facebook

W dobie XXI wieku jednym z istotniejszych kanałów komunikacji z klientem jest Internet, a ściślej mówiąc portale społecznościowe, które skupiają grupy osób o zbliżonych zainteresowaniach, upodobaniach czy stylu życia.

Za ich pośrednictwem możesz Klienta informować o aktualnych wydarzenia dotyczących zarówno Twojej Firmy, jak też branży, w której działasz. M.in. temu służy prowadzenie oficjalnego konta firmy, tzw. Fanpage na Facebooku.

Chcesz aby twoja marka była bardziej rozpoznawalna ? Nie masz pomysłu jak wypromować swoją markę?
Jeśli zdajesz sobie sprawę, jaką moc kryje w sobie dobrze prowadzony fanpage… Jeśli chcesz zwiększyć zyski swojej firmy, poprzez zwiększanie liczby klientów…
Jeśli przymierzasz się do jego prowadzenia, ale nie wiesz i markuje ci umiejętności technicznych … Jeśli już to robisz, jednak nie masz pomysłów, lub czasu aby robić to skutecznie…
Jeśli chcesz zwiększyć zyski swojej firmy, poprzez zwiększanie liczby klientów… NASZA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Z najwyższą starannością zajmiemy się utworzeniem oraz prowadzeniem Twojego fanpage’a, wykorzystując do tego nasze dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz specjalistyczna wiedzę.

Decydując się na nasze usługi:

– Podniesiesz liczbę odwiedzin na swojej stronie.
– Dotrzesz do większego grona klientów.
– Zwiększysz ilość sprzedanych produktów/usług.
– Błyskawicznie i skutecznie dotrzesz do klientów ze swoją ofertą (posty publikowane na osi czasu Twojego fanpage’a docierają do wszystkich osób, które go „polubiły”, oraz ich znajomych.
– Umocnisz pozycję swojego przedsięwzięcia na rynku (osoby co jakiś czas widzą publikowanena fanpage’u posty – niezależnie czy są nimi zainteresowane, czy nie, wcześniej czy później zapamiętają nazwę,charakter a nawet logo przedsięwzięcia).
– Szybko dotrzesz do klientów z nadchodzącymi nowościami, spotkaniami, promocjami i wydarzeniami.
– Zyskasz szybszy i lepszy kontakt z klientami. Będziesz w stałej Interakcji z nimi, łącznie z czatem w czasie rzeczywistym.
– Zyskasz wgląd w statystyki dotyczące przedsięwzięcia.
– Będziesz mógł dzielić się zdjęciami, filmami video, muzyką i innymi rodzajami multimediów